Loading...

شرایط و مقررات خانومانه

بازدید: 929

شرایط و مقررات خانومانه

اهداف و چشم اندارخانومانه
هدف اصلی ما رضایت خاطرمشتریان گرامی از هر قشری و هر صنفی و با هر سلیقه ای میباشد.تمام تلاش خانومانه بر این است که محصولاتی در خور وشایسته شما هموطن عزیز به شما عرضه نموده واحساس متفاوت بودن را به شما هدیه نماییم.کلیه کالاهای خانومانه از بهترین درجه کیفی برخوردار  میباشد که این نشانه تعهد ما به مشتریان واحترام به هوش و ذکاوت شماست.
امـــور مشتریان خانومانه
سرعت،دقت،کیفیت،تنوع و برتر بودن پنج رکن اصلی واساسی خانومانه در خدمات رسانی به مشتریان میباشد.و از آنجا که خدمت به خلق خدا بزرگترین عبادات است مدیریت وعوامل دیگر فروشگاه خانومانه، سوای از منافع شخصی خود، خدمتی صادقانه،دلسوزانه ومشتری مدارانه را سرلوحه کار خویش قرار داده اند.همچنین خدماتی از قبیل جشنواره های تخفیفی،طرح های تشویقی،قرعه کشی های فصلی ومناسبتی به پاس قدردانی از مشتریان وفادار به خانومانه جزء سیاست های حرفه کاری ما میباشد.علاوه بر این ها سیستم پشتیبانی تلفنی خانومانه،همواره جهت مشاوره قبل از خرید و پاسخگویی به تمامی سوالات شما مشتری گرامی در خدمت شماست
ضمانت تعویض 7 روزه
فروشگاه خانومانه جهت احترام به حقوق شما مصرف کننده گرامی بدلیل خرید غیر حضوری و عدم مشاهده کالا از نزدیک،زمان 7 روز را جهت تعویض کالای خریداری شده در صورت عدم کیفیت در خواستی از جانب شما و ادعا شده از جانب ما به عنوان ضمانت تعویض محصولات خود از زمان رسیدن به دست مشتری تعیین نموده است.واینها همه بیانگر اطمینان ما از محصولیست که عرضه مینماییم ونشانگراحترام ما به شآن وشخصیت شما خریدار گرامی میباشد.لازم بذکر است که تعویض شامل حال کالا هایی از قبیل پوشاک،لوازم آرایشی بهداشتی بدلیل رعایت مسائل بهداشتی نمیشود.پس خواهشمندیم درانتخاب سایز ورنگ و فاکتورهای مربوط به این کالاها نهایت دقت را مبذول فرمایید.
شرایط و مقررات تعویض وبازگرداندن کالا
 فروشگاه خانومانه با تعیین هفت روز ضمانت تعویض کالا همواره این آسودگی خاطر وآرامش را به مشتریان گرامی میدهد که هم رضایت مشتریان در درجه اول اهمیت قرار گرفته باشد و هم با بکار گرفتن نیروهایی متعهد در قسمت های مختلف شرکت شرایط مطلوبی را جهت رسیدن کالا بدست مشتریان فراهم آورد.
و اما جهت تعویض کالا چنانچه کالای دریافتی از جانب شما مشتری گرامی به دلیل هر گونه قصور از جانب واحد مرسوله ما به اشتباه ارسال گردیده باشد وکالایی غیر از سفارش خود دریافت نمودید، و یا در صورتیکه کالای دریافتی بعنوان مثال از نظر رنگ،طرح،وکیفیت درخواستی با سفارش ثبت شده از جانب شما مغایرت داشته باشد شما میتوانید تا هفت روز پس از دریافت کالا پس از هماهنگی های لازم با مدیریت فروش یا امور مشتریان خانومانه کالا را جهت تعویض  به شرکت ارسال نمایید.
مشتریان گرامی دقت فرمایید که  بسته های ارسالی را سالم از مامور پست تحویل بگیرید.چنانچه بسته ای معیوب گردیده باشد مامور پست موظف است آنرا به شرکت ارجاع داده وشرکت پست مربوطه بایستی خسارت را جبران نماید.دریافت کالا از مامور پست و امضای رسید تحویل گیرنده به منزله تاییدیه شما از سالم بودن بسته میباشد. اگر دلیل بازگرداندن کالا بروز اشتباه از جانب ما باشد هزینه برگشت کالا با شرکت میباشد.در غیر اینصورت به هر دلیل دیگری که کالا بازگردانده شود هزینه برگشت بر عهده مشتری میباشد.به عنوان مثال اگر دلیل بازگرداندن کالا بی دقتی مشتری در هنگام ثبت سفارش باشد هزینه برگشت کالا برعهده مشتری میباشد.
پس لطفا در هنگام ثبت سفارش و در وارد نمودن اطلاعات شخصی خود علی الخصوص کد پستی تحویل گیرنده دقت لازم را مبذول فرمایید.
شرایط انصراف از خرید
چنانچه مشتری پس از ثبت سفارش خود و پرداخت آنلاین وجه یا پرداخت به روش کارت به کارت وغیره از خرید منصرف گردید بایستی هر چه سریعتر وقبل از ارسال کالا انصراف خود را به اطلاع واحد پیگیری وارسال سفارشات برساند.تنها در اینصورت امکان بازگشت وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.پس خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش دقت لازم را مبذول فرمایید.در صورتیکه مشتری پس از دریافت کالا تصمیم به تعویض و جایگزین نمودن با طرح یا محصولی دیگر گرفت.تنها در صورتی امکان تعویض وجود دارد که بسته بندی محصول سالم بوده و کارشناسان خانومانه تایید نمایند که هیچگونه استفاده ای از کالا به عمل نیامده است.در مورد کالاهای برقی ودیجیتال تعویض در صورتی امکان پذیر میباشد که بسته پلمپ بوده وبه هیچ وجه باز نشده باشد.لازم به ذکر است در این مورد وموارد مشابه هزینه برگشت وتعویض بر عهده مشتری میباشد.
همچنین توجه فرمایید که کالای مرجوعی بایستی در بسته بندی مناسب به همراه فاکتور خرید وسایر لوازم جانبی ارسال گردد.در صورتیکه کالا با شرایط نامطلوبی به شرکت تحویل گردد یا اسیب فیزیکی ناشی از حمل ونقل به کالا وارد شده باشد خانومانه هیچگونه تعهد ومسئولیتی در قبال تعویض ندارد وکالا به همان صورت به مشتری مجددا ارسال خواهد شد و مشتری خسارت خود را از شرکت پست بایستی دریافت نماید.

 

ضمانت برگشت 100 % پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید

 

(7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

با شرایط زیر :

 • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت خانومانه، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد .
 • محصول با قیمتی ناعادلانه و فراتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد . 
  • هویت و اصالت محصول مشخص نباشد
 • ​محصول و یا ضمانت نامه آن ، اصل نبوده و یا برترین گارانتی شناخته شده برای آن نباشد .

 • کالای خریداری شده ، نو و آکبند نبوده و ایرادی داشته باشد و یا متعلقات و هدایای آن (در صورت داشتن هدیه) ، کم و کاستی داشته باشد.
  •  تضمین ما برای اجناس گارانتی دار، سالم تحویل دادن آنها به شما می باشد.
  • با توجه به شرایط محصول و یا تشخیص کارشناسان، تعویض و یا عودت وجه محصولات مشمول موارد فوق، ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد.
 • چنانچه به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید، می بایست قبل از آنکه کالا  برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی اطلاع دهید.  همچنین فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند.

 

در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما از خانومانه مشمول یکی از شرایط فوق باشد ،تا یک هفته پس از خرید می توانید محصول را مرجوع کرده و تمام وجه پرداختی خود را، دریافت کنید .لازم بذکر است هزینه پستی ارجاع کالا با خریدار میباشد

 

هدف خانومانه ، داشتن مشتریانی وفادار  است که نه تنها همیشه خریدهای خود را از این مجموعه انجام می دهند بلکه خانومانه و مزایای آن را به دوستان خود معرفی می کنند.
 

 

نظرات
  ارسال نظر