Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

09139983317

1986

سبد خرید : 0 محصول
سبد خالی است

مهارت های زندگی

بازدید: 575

در این بخش از سایت خانومانه شما را با مجوعه ای از دستورالعمل های موفق و ناب زندگی که از محک زمان سالم بیرون آمده اندآشنا خواهیم ساخت.مطالب این بخش سایت خانومانه در حقیقت حاوی نکته تازه ای نیست.بلکه حاوی مطالبی است که همه ما میدانیم،ولی آنها را در زندگی خویش به کار نمی بندیم.همه ما تقریبا می دانیم که چطور باید درست زندگی کرد.و همه قوانین طلائی و کتیبه های سنگی کوه ها را خوانده ایم.درد ما نادانی نیست.مصیبت ما، تنبلی است.هدف خانومانه از مطالب این بخش فقط این است که از شما بخواهیم برای به کار بردن این اصول در زندگی خود و ایجاد تحول کاری بکنید.

 • قانونی که بسیاری از نگرانی های شما را بر طرف می سازد

  قانونی که بسیاری از نگرانی های شما را بر طرف می سازد

  واقعیت این است که نود و نه درصد چیزهایی که انسان درباره اش نگران می شود هرگز اتفاق نمی افتد.اما متاسفانه ترس از این وقایعی که شاید هرگز هم اتفاق نیفتند.سبب بروز نگرانی های زیاد شده و به طبع ان استرس و فشارهای روحی روانی را به دنبال خواهد داشت

  ادامه...
 • هر روز برای همان روز زندگی کنید

  هر روز برای همان روز زندگی کنید

  به راستی راز موفقیت در زندگی چیست؟چه کنیم که در لحظه زندگی کنیم؟ آیا غرق شدن در گذشته شما را از لذت بردن و زندگی در لحظه منع میکند؟ با اولین مطلب بخش آیین زندگی با خانومانه همراه شوید.

  ادامه...

جدیدترینها

ليست کامل ...

خانومانه فروشگاه شما

 

 

آمار

 • تعداد کالا: 523
 • بازدید امروز: 448
 • بازدید دیروز: 2155
 • بازدید کل: 2590345