تشک طبی ایرانی بخریم بهتره یا خارجی؟

تشک ایرانی بهتره یا خارجی؟

تشک ایرانی یا خارجی بخریم؟

سوالی که این روزها به وفور از ما توسط مشتریان هم در فروشگاه های فیزیکی و هم توسط خریداران مجازی در تماس تلفنی با کارشناسان خانومانه پرسیده میشود این است تشک طبی ایرانی بخریم بهتره یا خارجی؟

کدام یک کیفیت بهتری دارد؟ کدوم برند خارجی بهتره؟بین برندای داخلی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ این سوالات و سوالاتی از این دست دغدغه این روزهای خیلی از مصرف کنندگانی شده است که به سلامت و خواب خود اهمیت میدهند.

امروز در این مقاله از سایت خانومانه قصد داریم یکبار برای همیشه خیال شما مصرف کنندگان گرامی را راحت کنیم و به طور صریح و شفاف این مسئله را باز کنیم تا سو استفاده کنندگان برای جیب شما کیسه ندوزند.و سلامتتان به خطر نیفتد.

تبریک میگم شما برنده اید همینکه شما اکنون در حال مطالعه این مقاله اید یعنی اینکه به سلامتتان اهیمت میدهید و مهم تر از همه در این شرایط اقتصادی برای پولتان و هدفمند هزینه کردن آن نیز ارزش قائلید.پس بیش از این منتظرتان نمیگذارم برای مشخص شدن موضوع با ادامه این مطلب با خانومانه همراه باشید.

خب عزیزان همراه بذارید به عنوان کسی که بیش از 10 سال است در حوزه محصولات خواب هم به عنوان وارد کننده و هم توزیع کننده محصولات خواب فعالیت داشته و دارم و با زیر و بم اینکار آشنام و با تولید کنندگان برتر این صنعت در کشور تعاملات سازنده ای دارم به طور قاطع و در یک کلام بگویم در حال حاضر ما هیچ برند تشک خارجی یا به عبارتی وارداتی در ایران نداریم.پس بشدت مراقب باشید به شعورتان توهین نشود.

متاسفانه دیده میشود چندین برند تشک که با تبلیغات گسترده بیلبوردی و مجازی در سالهای گذشته توانسته اند خود را در نگاه مخاطب و مصرف کنندگان بولد و پر رنگ تر کنند به مراجعه کنندگان در فروشگاه های فیزیکی شان میگویند ما دو دسته تشک داریم تشک های کلاس A وارداتی از آلمان،ایتالیا یا ترکیه اند و تشک های کلاس B با متریال آلمانی اما مونتاژ ایران هستند.

جالتر اینکه برندهای مذکور کلا 9 الی 10 مدل تشک تولید میکنند و از بین این ده مدل تشک حدود 4 مدل تشک شان را به عنوان تشک وارداتی با قیمت های نجومی معرفی میکنند.که در واقع تماما با متریال ایرانی تولید میشوند و آن هم از شرکت های رده دوم و سوم تولید کننده متریال تشک که شاید استانداردهای پائین تری نسبت به تولید کنندگان مطرح دارند.

پر واضح است در روزگاری که کشور ما اسیر تحریم های ظالمانه است و حتی اقلام ضروری از قبیل غذا و دارو هم وارد نمیشود یا به سختی و با دور زدن تحریم ها وارد میشود در حالیکه دارو قاعدتا جز تحریم نباید باشد.چگونه است که این دوستان ناجوانمرد و اغواگر تشک وارد میکنند؟

بنابراین هر کجا که برای خرید تشک مراجعه نمودید و با این جملات که تشک های کلاس A وارداتی است یا الفاظی مشابه این پیشنهاد میکنیم دو پای دیگر قرض کرده و به سرعت از محل دور شوید چونکه برای پولتان کیسه ای بزرگ دوخته اند.

پس تا اینجای کار متوجه شدیم که ما به هیچ عنوان تشک خارجی وارداتی در ایران نداریم.حالا سوالی که پس از دانستن این واقعیت برای همه عزیزانی که برای مشاوره در این زمینه مراجعه میکنند یا با کارشناسان ما تماس میگیرند پیش می آید این است که از نظر کیفیتی آیا میشود به این برندها اعتماد کرد.

باید بگوییم با اینکه ما به خوبی این برندها را رصد میکنیم و از منابع تامین کننده متریالشان هم اطلاع کاملی داریم در پاسخ به این سوال مشتریان گرامی که ایا به این برندها اعتماد کنیم میگوئیم از دیدگاه ما چون ملاک معتبر بودن هر محصولی در وهله اول صداقت تولید کننده و فروشنده است.

وقتیکه به دروغ و به جهت فریب مشتری و یا جلب اعتماد بیشتر عنوان میکنند محصول ما وارداتی است در حالیکه این دروغی بزرگ بیش نیست پس بهتر است بشدت از این برندها دوری کنید.

کسی که برای کسب سود بیشتر و فروش به قیمت چند برابر ارزش واقعی عنوان میکند محصول من وارداتی است مطمئین باشید بر کیفیت تولید و تامین متریال استاندارد هم تعهد اخلاقی نخواهد داشت و سلامت شما را به خطر خواهد انداخت.

از انجایی که در سالهای اخیر تولید کنندگان به شدت مشکل تامین مواد اولیه داشته و دارند متاسفانه دیده میشود عده زیادی از تولید کنندگان حتی تولید کنندگان شناخته شده به خرید تشک کهنه روی آورده و تشک کهنه را به قیمتهای بسیار ارزان خریداری میکنند و با تقویت کردن فنرها و تعویض پارچه رویه تشک و ترموباندها و اسفنج های رویه فنرها اقدام به فروش مجدد میکنند.

بسیارند کسانیکه به ما مراجعه میکنند و عنوان میکنند تشک فلان برند را خریداری نموده اند و در کمتر از 4 ماه تشک دفرمه شده و فرو رفتگی های شدیدی در وسط ان ایجاد شده و پس از مراجعه به نمایندگی برند مربوطه کسی حتی پاسخگویشان نبوده و این عزیزان در نهایت مستاصل و درمانده در حالیکه پولشان بر باد رفته یک تشک بشدت بی کیفیت هم بخشی از اتاق خوابشان را اشغال کرده که نمیدانند باید با ان چه کنند.

و در نهایت مجبور میشوند تشک را به قیمت بسیار ارزان به مراکزی که این روزها تحت عنوان طرح تعویض تشک کهنه با نو فعالیت میکنند بفروشند و مجدد برای خرید تشک راهی بازار شوند.اما اینبار چون تجربه بدی از خرید قبل داشته اند درمانده تر و مستاصل تر که به چه کسی اعتماد کنند و این داستان ادامه دارد.

چون هدف از این مقاله این بود تا برای شما روشن گردد که آیا تشک وارداتی داریم یا خیر پس در این مقاله به اینکه کدام برند ایرانی را برای خرید تشک انتخاب کنید و یا برای خرید تشک چه آیتم هایی را در نظر بگیرید تا تجربه خریدی موفق را داشته باشید نمیپردازیم.اما به شما مخاطب عزیز خانومانه قول میدهیم تا در مطلبی مفصل به این موضوع بپردازیم.شاید چراغ راهی باشد و به حفظ سلامت جسم و روح و مهم تر از همه بهداشت خواب شما کمکی هر چند ناچیز کرده باشیم.

 

 

 

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.